Başkasının verdiği ekmeği yemedi, 45 dakika iş yeri sahibinin gelmesini bekledi

Başkasının verdiği ekmeği yemedi, 45 dakika iş yeri sahibinin gelmesini bekledi TOKAT – Tokat’ta sokak köpeği başkası tarafından verilen ekmeği …

Başkasının verdiği ekmeği yemedi, 45 dakika iş yeri sahibinin gelmesini bekledi
  • 0
  • 261
  • 23 Temmuz 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

Başkasının verdiği ekmeği yemedi, 45 dakika iş yeri sahibinin gelmesini bekledi

TOKAT – Tokat’ta sokak köpeği başkası tarafından verilen ekmeği yemedi, 45 dakika iş yeri sahibinin gelmesini bekledi.

Tokat’ın Reşadiye ilçesinde bir marketin güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler izleyenleri duygulandırdı. Kayalık mahallesinde bulunan bir markete fırıncı sabah saatlerinde kasalarla ekmek bıraktı. Yanına gelen köpeğe ekmek veren işçi aracına binerek uzaklaştı. Köpek ise ağzı ile aldığı ekmeği kaldırıma bırakarak başında beklemeye başladı. Yaklaşık 45 dakika sonra iş yerini açmaya giden Ayhan Akın yerden ekmeği alarak köpeğe verdi. Market sahibinin verdiği ekmeği ağzı ile alan köpek yolun karşısında bulunan yuvasına gitti.

Güvenlik kameralarını izleyen iş yeri sahibi duygusal anlar yaşadı

Seda Akın ise sokak köpeğinin her sabah iş yerine girmeden kendisine yiyecek verilmesini beklediğini belirterek, “Hiçbir şekilde dükkanda ekmeğimize dokunmuyor ve iş yerine girmiyor. Merdivenleri bile çıkmıyor. Sadece biz ekmeği verdiğimiz zaman ayağını koyuyor ve alıyor gidiyor. Bu herhalde sevgiden dolayı, hayvan sevgisi dedikleri bu olsa gerek” diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı / Ertan Çiçek – Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir