Asker uğurlamasında elinde meşale patlayınca yaralandı

İSTANBUL’da vatani görevini yapmak için yola çıkan arkadaşını uğurlamaya giden Muharrem Öztürk’ün (22) yaktığı meşale elinde patladı. Patlamada …

Asker uğurlamasında elinde meşale patlayınca yaralandı
  • 0
  • 225
  • 24 Temmuz 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

İSTANBUL’da vatani görevini yapmak için yola çıkan arkadaşını uğurlamaya giden Muharrem Öztürk‘ün (22) yaktığı meşale elinde patladı. Patlamada elinden yaralanan Öztürk’ün yanı sıra, yanında bulunan 9 kişide daha işitme kaybı oluştu. Uğurlama sırasında meşalenin patladığı anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

“O ESNADA BAYILMIŞIM, DÜŞTÜM YERE”

“ŞİKAYETÇİ OLACAĞIZ”Olayda sol kulağında duyma kaybı yaşayan Murat Nantu ise, “Askere gidecek arkadaşımızı uğurlamaya gittik. Uğurlama sırasında meşale yaktık. Meşale kulağımın dibinde patladı. Hastaneye gittik, pek bir şey yapamadılar sadece kulak damlası verdiler. Gereken yerlere şikayetçi olacağız. Yani kırk yılda bir olacak bir şey, o da bizim başımıza geldi. Bir daha olacağını da düşünmüyorum ama peşine de düşeceğiz bu olayın” ifadelerini kullandı.Öte yandan patlama anı cep telefonu kamerasına da yansıdı. Görüntülerde patlamanın ardından çevredekilerin kısa süreli panik yaşadığı ve birinin ‘Gözü gitti’ diye tepki verdiği görülüyor.


Demirören Haber Ajansı / Derya Evren – Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir