Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yiğit’ten, terör eylemlerinin arkasındaki siyasi parti iddiası

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, “Üniversitede yaşanan bütün terör eylemlerine ve terör propagandalarına …

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yiğit’ten, terör eylemlerinin arkasındaki siyasi parti iddiası
  • 0
  • 148
  • 3 Eylül 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, “Üniversitede yaşanan bütün terör eylemlerine ve terör propagandalarına baktığımız zaman bunların arkasında hepsinin CHP’nin olduğunu görüyoruz” dedi.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım

“Türk milliyetçileri açısından da çok önemli bir döneme girilmiştir”

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ise konuşmasında Cumhur İttifakı’na değinerek, “Devletimizin gelmiş olduğu nokta bütün milliyetçi, ülkücü hareketin mensuplarını gururlandırmaktadır. Hamdolsun ki Türkiye açısından önemli bir dönüm noktasına geçilmiştir. Hem Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin uygulamaya konulması, hem Cumhur İttifakı’nın kurulmuş olması Türkiye açısından çok önemli bir dönüm noktası olmuştur. ve Türk milliyetçileri açısından da çok önemli bir döneme girilmiştir. Hamdolsun ki bugün devletimizin gelmiş olduğu nokta hepimizi gururlandırmaktadır. O yüzden 2023 seçimlerinin hem adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığını birinci turda büyük bir farkla kazanması, hem de Milliyetçi Hareket Partisi’nin meclisteki temsiliyetinin arttırılması için bu seçimleri çok önemsiyoruz. Bugün Milliyetçi Hareket Partisi Cumhur İttifakı’yla beraber birçok hayalini ve idealini gerçekleştirebilme imkanı bulmuştur” dedi.

Üniversitelerde yaşanan terör eylemlerinin arkasında CHP’nin olduğu iddiası

Yıldırım, muhalefetin içerisinde olmuş olduğu durumun endişe verici olduğunu ifade ederek, “Üniversitede yaşanan bütün terör eylemlerine ve terör propagandalarına baktığımız zaman bunların arkasında hepsinin CHP’nin olduğunu görüyoruz. Bugün biz bunların hepsini bir rapor haline getirdik. Üniversiteleri karıştırmak isteyen, gençlerimizi provoke etmek isteyen, her türlü milli manevi değerlerimize saldırı yapılmasının arkasında bu ittifakın olduğunu görmek bizleri ziyadesiyle endişelendirmektedir. O yüzden Türk gençliği bu anlamda kararını net bir şekilde vermiş ve Cumhur İttifakı konusunda hemfikir olmuştur. Yapılan birkaç araştırmayı incelediğimiz zaman geçtiğimiz günlerde hatta önemli bir televizyon kanalında çok önemli bir gazeteci bu anket sonuçlarını açıkladı. Yapılan çalışmalara göre ilk defa oy kullanacak olan yaklaşık 6,5-7 milyonluk genç seçmenimizin yüzde 35’i kendisini ülkücü olarak tanımlıyor. Hamdolsun ki bu liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin ve bütün ülküdaşlarımızın özverisi çalışmasıyla bugün meydana gelmiştik. Artık aileler getirip çocuklarını ülkü ocaklarını Ülkü Ocaklarına emanet etmektedir” diye konuştu. – TOKAT

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir