Tokat: Baydarlı Beldesi Belediye Başkanı Duran, Dünya Evine Girdi

AK Parti’li Baydarlı Beldesi Belediye Başkanı Servet Duran, ikinci kez dünya evine girdi.

Tokat: Baydarlı Beldesi Belediye Başkanı Duran, Dünya Evine Girdi
  • 0
  • 126
  • 16 Aralık 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

AK Parti’li Baydarlı Beldesi Belediye Başkanı Servet Duran, ikinci kez dünya evine girdi.

Tokat’ın Reşadiye İlçesi’ne bağlı Baydarlı Beldesi Belediye Başkanı 58 yaşındaki Duran, ikinci evliliğini 42 yaşındaki Esmagül Yılmaz ile yaptı.

İlk evliliğini yapan Esmagül Yılmaz, evinden ayrılırken gözyaşlarına boğuldu. Düğün konvoyu ile eşini evinden alan 3 kız, 8 torun sahibi Başkan Duran, sadece bayanların katıldığı Diyanet Salonu’ndaki törene eşini koluna takarak getirdi.

Eşini bırakarak dışarı çıkan Başkan Duran, ilk eşinin 9 Ocak 2006 tarihinde hayatını kaybettiğini ifade ederek, “Kamu görevi yapmamızdan dolayı erken evlilik gerekiyordu. Bugün erken diye addettiğim bu evliliği yaşamış bulunmaktayız. Bu vesile ile Tokatlı hemşehrilerime teşekkürlerimi ifade ediyorum” diye konuştu.

Başkan Duran, eşi Esmagül Yılmaz’la akrabaları aracılığı ile tanıştığını belirterek, “Akrabalarımız aracılığı ile araştırma yaptık. Eşim Esmagül hanımın evli olmadığını, evlenmeyi düşündüğünü öğrendik. Dolayısıyla kendileriyle görüştük, evlenmeyi kabul buyurdular. Allah da takdir etti, bu evlilik gerçekleşti” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir