YAZICIK BELDESİNE YENİ İŞ ARACI

YAZICIK BELDESİNE YENİ İŞ ARACI
  • 0
  • 494
  • 10 Mayıs 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

Niksar Yazıcık Beldesine yeni iş aracı bağışı yapıldı.

Yazıcık Belediye Başkanı Tuncer Uzunoğlu beldede hizmet yapabilmek için belediyenin iş makinası parkının güçlendirme çalışmalarına devam ediyor.

Belediye Başkanı Tuncer Uzunoğlu, devlet imkanları yanında CHP li belediyeler ve kardeş belediyeler  kapsamında yaptığı çalışmalar devam ederken, yaptığı ziyaretler ve dostluklar kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında bir tane Kamyon ve bir tanede Cenaze Taşıma aracının belediyeye hibe edilmesini sağladı.

Yazıcık Belediye Başkanı Tuncer Uzunoğlu yapılan çalışmaları şu şekilde değerlendirdi;  “Beşiktaş Belediye Başkanımızı Sn. Milletvekilimizle ziyaret ettik.

Talebimiz üzerine Beldemizin ihtiyacı olan damperli kamyonla birlikte , park ve bahçeler müdürlüğünden altı adet piknik masası aldık.

Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, randevularımızı sağlayan İstanbul Milletvekilimiz, Parti Meclis Üyemiz Sn. Özgür Karabat’a, Taleplerimizi yerine getiren Beşiktaş Bld. Bşk. nımız Sn. Rıza Akpolat’ a , makina ikmal sorumlusu Süleyman beye ve personeline , park ve bahçeler müdürümüze şahsım ve Beldem adına ayrı ayrı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.

Başkan Uzunoğlu; sözlerine devamla; “İstanbul Mv. Ve Parti Meclis üyemiz Sn. Özgür Karabatla , Parti Meclis Üyemiz Sn. Gökhan Günaydın Beyi ziyaret ettik. Mütevazi kişiliği, siyasi donanımlılığı ile saygın bir insan olduğuna birkez daha şahit oldum.

İ.B.B. den talep etmiş olduğumuz Beldemizin ihtiyacı olan cenaze nakil aracının alımın da katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

İst. Milletvekilimiz, Parti Meclisi Üyemiz Sn. Özgür Karabat’a katkılarından ve ziyaretlerimizde beni yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum.

İ.B.B Koordinatörü Bülent Akköseye ve mesai arkadaşlarına katkı ve yardımları için teşekkür ediyorum” dedi.

Yazıcık belediye başkanı Uzunoğlunun temin ettiği iş araçlarının beldenin önemli ihtiyaçlarını karşılayacak olması belde halkının memnun etmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir