Tokat’a atanan Vali Hatipoğlu çiçek göndermek yerine bağış yapılmasını istedi

TOKAT (AA) – Valiler Kararnamesi ile Tokat Valiliğine atanan Numan Hatipoğlu, kendisine çiçek göndermek isteyenlerin Sosyal Yardımlaşma ve …

Tokat’a atanan Vali Hatipoğlu çiçek göndermek yerine bağış yapılmasını istedi
  • 0
  • 295
  • 18 Mayıs 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

TOKAT (AA) – Valiler Kararnamesi ile Tokat Valiliğine atanan Numan Hatipoğlu, kendisine çiçek göndermek isteyenlerin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına (SYDV) bağış yapmasını istedi.

Hatipoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, 3 yıldır Gaziosmanpaşa Kaymakamlığını büyük şevk ve heyecanla sürdürdüğünü belirtti.

1996 yılında kaymakam vekili olarak göreve başladığı Reşadiye ilçesinin bağlı bulunduğu Tokat’a vali olarak atanmanın onurunu taşıdığını vurgulayan Hatipoğlu, şunları kaydetti:

“Gaziosmanpaşa’da görev yaptığım sürede ilçemizin her kademesinde benimle mesai mefhumu gözetmeksizin büyük özveri ve çaba gösteren çalışma arkadaşlarıma ve ilçemizdeki tüm paydaşlara halkımıza hizmet etme gayretindeki katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Gaziosmanpaşalı hemşehrilerime, şahsıma gösterdikleri teveccüh ve sevgiden dolayı şükranlarımı sunuyor, haklarını helal etmelerini temenni ediyorum. Çiçek gönderilmesi yerine Tokat merkez SYDV’nin, ‘TR420001000239352569595003’ nolu hesabına bağış yapılmasını istirham ederim.”

AA / Ekber Türkoğlu – Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir