Tokat: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi’ne yükselen Tokatspor, iç transferde 3 oyuncusu ile 2’şer yıllık sözleşme imzaladı.

Tokat: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi
  • 0
  • 159
  • 16 Aralık 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi’ne yükselen Tokatspor, iç transferde 3 oyuncusu ile 2’şer yıllık sözleşme imzaladı.

Tokatspor, iç transferde İlker Çubukcu, Hidayet Arslan ve Sami Varlıgün ile sözleşme yeniledi. Büyük Tokat Oteli’nde yapılan imza törenine, Tokatspor Kulübü Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Erkan Kapıcıoğlu, transfer komitesinden Birol Can ve Yaşar Belene katıldı. Kapıcıoğlu imza töreninde transfer ataklarının devam ettiğini ifade ederek, “Kimle anlaşırsak anlaşalım 2 yıllık sözleşmeye imza attıracağız. Ayrıca Süper Lig’de top oynamış futbolcu arayışımız devam ediyor. Tokatspor’da çekirdek kadroyu kurduktan sonra nokta transfer yapacağız. Futbol kamu oyunun bildiği isimleri olacak. Onun garantisini ben size veriyorum” dedi.

Kapıcıoğlu, birçok kulübün transfer çalışmasına başlamadan Tokatspor’da transfer çalışmalarının yarısının tamamlandığını belirterek, “Bu, bizim için çok önemli. Kısa sürede top başı yaparak takımı kampa göndermeyi hedefliyoruz. Ayrıca alt yapıdan 2 veya 3 gencimizi her yıl kampa göndereceğiz, A kadrosunda

olacak. Bu sene 3 oyuncumuzu tespit ettik. Takımla kampa gidecek, performansları iyi olduğu takdirde sezon sonunda doğru onlarla profesyonel mukavele imzalanacak” diye konuştu.

Konuşmaların ardından iç ve dış transferde anlaşma sağlanan futbolcular, resmi sözleşmeye imza attı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir