Tokat haber: Tokat’ta İlköğretim Haftası kutlandı

Tokat’ta İlköğretim Haftası kutlandı. Vali Hatipoğlu, Ali Tepe Topçubağı İlkokulu’nda düzenlenen İlköğretim Haftası programına katıldı. Vali …

Tokat haber: Tokat’ta İlköğretim Haftası kutlandı
  • 0
  • 135
  • 14 Eylül 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

Tokat‘ta İlköğretim Haftası kutlandı.

Vali Hatipoğlu, Ali Tepe Topçubağı İlkokulu’nda düzenlenen İlköğretim Haftası programına katıldı.

Vali Hatipoğlu, yaptığı konuşmada, İlköğretim Haftası’nın öğrenciler, öğretmenler ve veliler için yepyeni bir başlangıcın heyecanının yaşandığı hafta olduğunu söyledi.

Salgın ile mücadelede okullardan uzak kalan çocukların yeni eğitim öğretim yılında artık normal bir şekilde okullarına gelip sıralarına kavuştuklarını ifade eden Hatipoğlu, “Tabii ki eğitim camiası için ne yapsak azdır. Okullarımızı daha iyi hale getirmek için yıllardır çalışmaktayız. 28 yıllık idareciliğim boyunca özellikle en fazla yatırımın eğitim alanına yapılmış olduğunu görmekten bahtiyarım.” dedi.

Eğitim alanında yapılan çalışmaları anlatan Hatipoğlu, öğrenci ve öğretmenlere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi.

Konuşmaların ardında, ders zilini çalan Vali Numan Hatipoğlu, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Özdemir sınıfları gezerek, öğrencilere kitap hediye etti.

Kaynak: AA / Ekber Türkoğlu – Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir