Tokat Belediye Plevne’de Fenerbahçe galibiyetinin sevinci yaşanıyor

TOKAT (AA) – Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Tokat Belediye Plevne’nin başantrenörü İlker Altan, deplasmanda Fenerbahçe HDI …

Tokat Belediye Plevne’de Fenerbahçe galibiyetinin sevinci yaşanıyor
  • 0
  • 265
  • 24 Ocak 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

TOKAT (AA) – Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele eden Tokat Belediye Plevne’nin başantrenörü İlker Altan, deplasmanda Fenerbahçe HDI Sigorta karşısında alınan galibiyetin kendileri için iyi bir sonuç olduğunu söyledi.

Altan, oyuncalarından Rene Teppan’a geçen hafta başında Olympiacos takımından teklif geldiğini dile getirerek, şunları kaydetti:

“Oyuncuyla yollarımızı ayırmak istemiyorduk. Teknik ekip ve yönetim olarak bu ayrılığa sıcak bakmadık fakat oyuncumuz ayrılma talebini bize iletti ve kariyerini bu şekilde devam ettirme konusunda ısrarını belirtti. Bu gelişmenin ardından oyuncu arayışlarına girdik ve geçmişte ülkemizde de forma giyen 28 yaşındaki John Wendt ile görüşmelere başladık. Son Fransa şampiyonu Cannes’dan kadromuza katmak istediğimiz bu oyuncunun transferi için de önemli ölçüde yol kat ettik. John Wend ile prensipte anlaştık. Rene Teppan’a katkılarından dolayı teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz.”

AA / Ekber Türkoğlu – Spor Haberleri

Fenerbahçe, voleybol, Sigorta, Tokat, Spor, Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir