”Teke tek kapışalım mı” deyip arkadaşını tekme tokat dövdü! Parkta dehşet kamerada

KAĞITHANE, İSTANBUL (İHA) – Kağıthane Çağlayan’da geçtiğimiz ay bir parkta meydana gelen olayda Rojhat K. (16), arkadaşıyla sohbet eden Yakup Y …

”Teke tek kapışalım mı” deyip arkadaşını tekme tokat dövdü! Parkta dehşet kamerada
  • 0
  • 420
  • 2 Şubat 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

KAĞITHANE, İSTANBUL (İHA) – Kağıthane Çağlayan’da geçtiğimiz ay bir parkta meydana gelen olayda Rojhat K. (16), arkadaşıyla sohbet eden Yakup Y.’nın (15) yanına geldi. K. ardından Y.’ya “Teke tek kapışalım mı” diyerek onunla kavga etmek istediğini söyledi. K., Y.’nin kendisine “Ben sana vuramam” demesine rağmen saldırmaya başladı.

”BEN SANA VURAMAM” DİYEN GENCE DEFALARCA YUMRUK ATTI

Çevredeki gençlerin sakinleştirme çabalarına rağmen durmayan Rojhat K., yerde oturan Y.’yi, “Kalk ayağa” diyerek kolundan tutarak ayağa kaldırdı. Yakup Y. “Ben vuramam sana, sen de vuramazsın” dediği sırada Rojhat K. gencin ayaklarına vurarak yere düşürüp tekme ve yumruk atmaya başladı.

YERLERDE SÜRÜKLEYİP TİŞÖRTÜNÜ YIRTTI

Yere düşen Yakup Y.’ye küfürler savurup öldüresiye döven Rojhat K., daha sonra ise sürükleyip çimlerin üzerine attıktan sonra tişörtünü yırttı. K. yerde yatıp karşılık vermeyen Y.’ye dakikalarca tekme ve yumruklar atarken, diğer arkadaşları ise o anları cep telefonuyla kayda aldı. Bir süre sonra saldırgan Rojhat K. arkadaşlarını da alarak olay yerinden ayrıldı. Dehşet anları ise kameralara saniye saniye yansıdı.

SALDIRGANIN SUÇ DOSYASI KABARIK ÇIKTI

Olayın ardından mahalledeki arkadaşlarından oğlunun darbedildiği videoyu izleyen baba İsmet Y. gördükleri karşısında şaşkına döndü. Videoyu alan baba, emniyete giderek Rojhat K. hakkında şikayetçi oldu. Olayla ilgili çalışma başlatan Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, kasten yaralama, gasp, uyuşturucu madde kullanmak ve ateşli silahlar kanununa muhalefet suçlarından kaydı bulunan Rojhat K.’yı yakalamak için çalışma başlattı.

ADLİ KONTROLLE SERBEST BIRAKILDI

Yapılan çalışmalar sonucunda Rojhat K. kısa sürede yakalandı. Gözaltına alınarak emniyete götürülen Rojhat K. sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İhlas Haber Ajansı – 3. Sayfa

Asayiş Büro, Kağıthane, Çağlayan, kavga, 3. Sayfa, Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir