MHP’li Bulut’tan, Sedef Kabaş’a tepki

TOKAT (İHA) – – MHP’li Bulut’tan, Sedef Kabaş’a tepki TOKAT – Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Cumhurbaşkanı Recep …

MHP’li Bulut’tan, Sedef Kabaş’a tepki
  • 0
  • 253
  • 24 Ocak 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

TOKAT (İHA) – – MHP’li Bulut’tan, Sedef Kabaş’a tepki

TOKAT – Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik söylediği sözler nedeniyle Sedef Kabaş’a tepki gösterdi.

MHP Tokat İl Başkanlığı öncülüğünde Reşadiye İlçe Başkanlığı tarafından “Güçlü Siyaset Lider Ülke Türkiye Hedef 2023” toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşma yapan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, bir televizyon programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik söylediği sözler nedeniyle Sedef Kabaş’a tepki gösterdi. MHP’li Bulut, “Sabah akşam bıkmadan, yılmadan ve usanmadan ve şimdi de Fetullahçı terör örgütüyle bir ve beraber aynı noktada hareket ederek bizleri hedef alarak, Cumhur İttifakı’nı hedef alarak sabahtan akşama kadar kin kustuklarını, kan kustuklarını görüyorsunuz. Daha iki gün önce kendisine gazeteci diyen bir şaşkın, bir edepsiz, bir terbiyesiz. Bu ülkenin Cumhurbaşkanına benim zikredemeyeceğim bir terbiyesizlikle hakaret etti. Şimdi soruyorum Milliyetçi Hareket Partisi’nin duruşunu sorgulayanlar, duruşunu anlamlandıramadığını ifade edenlere sizin için anlamlı olması adına Milliyetçi Hareket Partisi yetmişli yıllardan beri Türk milletini kan ve gözyaşına mahkum edenlere de aynı siyasi çizgide mi duracaktı? Üç gün önce Sayın Cumhurbaşkanımıza edepsizce hakaret ederek bu gazeteci müsveddesiyle mi aynı yerde duracaktı? Milliyetçi Hareket Partisi de onların kervanına katılıp sırf ‘Recep Tayyip Erdoğan’ın alaşağı edilsin de ülke ne hale geliyorsa gelsin’ diyecek kadar şirazesinden çıkmış olan Kandil uçaklarıyla ve beslemeleriyle mi yan yana duracaktı? Zinhar tek bir ülkücüsünün ve tek bir Türk milliyetçisinin temenni edebileceği bir şey değildir. Bizler eğer ki devletimizin tüm dünya aynı anda içimizde elli yıllık besledikleri terör örgütleriyle birlikte yan yana durarak ve onları taşeron olarak kullanarak tüm dünya eğer bu ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanı’nı alaşağı etmek üzere plan ve eylem kuruyorsa Türk milliyetçileri de, Anadolu’da Reşadiye’de, Erbaa’da, Niksar’dan Kelkit’ten hep beraber haykırmak zorundadır. Madem ki derdiniz Recep Tayyip Erdoğan, madem ki onu alaşağı etmek niyetindesiniz. Biz de Türk milliyetçileri ve ülkücüler olarak burada hepinize hodri meydan diyoruz. İndirebilirseniz, indirin” dedi.

MHP’li Bulut, konuşmalarını şöyle tamamladı: Tam elli yıl boyunca tam elli yıl boyunca bir iddia ortaya koyduk, eğer bu iddianın arkasında duramıyorsanız ben Milliyetçi Hareket Partiliyim demeyin. Eğer bu iddianın arkasında duramıyorsanız bu salonlardaki sandalyeleri, yönetimlerimizi işgal etmeyin. Nedir o iddia? Biz bu ve milleti karşılıksız sevdik. Türk milliyetçiliği, ülkücülük ve Milliyetçi Hareket Partilinin özü ve temeli önce ülkem diyebilmektir. Önce vatanım diyebilmektir. Karşılıksız sevgi ve sevdayı. dünyaya haykırabilmektir.

İhlas Haber Ajansı / Ertan Çiçek – Son Dakika Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi, Recep Tayyip Erdoğan, Sedef Kabaş, Tokat, Yerel, Politika, Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir