LOKMAN ÇAĞIRICI: DOLAR OYUNU BOZULDU

BAĞCILAR, İSTANBUL (Habermetre) – LOKMAN ÇAĞIRICI: DOLAR OYUNU BOZULDU Öğrenci Buluşmaları’nda gençlerle bir araya gelen Bağcılar Belediye …

LOKMAN ÇAĞIRICI: DOLAR OYUNU BOZULDU
  • 0
  • 273
  • 21 Aralık 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

BAĞCILAR, İSTANBUL (Habermetre) – LOKMAN ÇAĞIRICI: DOLAR OYUNU BOZULDU

Öğrenci Buluşmaları’nda gençlerle bir araya gelen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı dövizdeki sert düşüşle ilgili de değerlendirmelerde bulundu. Türkiye düşmanlarının suni dövizle Türkiye’ye diz çöktürme derdinde olduğunu söyleyen Çağırıcı, “Allah’a şükür dün gece Cumhurbaşkanımızın açıklamalarından sonra her şey alt üst oldu. Oyunlar bozuldu” dedi.

Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen “Öğrenci Buluşmaları” kapsamında Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Barbaros Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz’ın katıldığı programda Çağırıcı, gençlerle sohbet etti. Öğrencilerin istek ve şikayetlerini dinleyen Çağırıcı, eğitimden bilime kadar Türkiye’nin dünden bugüne geldiği noktaya da değindi.

Türkiye’nin önüne geçmek istiyorlar

Dün gece dövizde ve altında yaşanan sert düşüşle ilgili açıklamalarda bulunan Çağırıcı şunları söyledi: “Geçmiş dönemlerde mücadele silahla ve savunma sanayisiyle yapılıyordu. Şimdi 21. yüzyıl dünyasındayız mücadelenin de şekli değişti. Şimdinin mücadelesi bilişim, teknoloji ve dolar. Ülkemiz her geçen gün büyüyor. Düşmanlarımız da bunun farkındalar ve Türkiye’nin önüne geçmek istiyorlar. Çünkü Afrika’dan Bosna’ya Suriye’den Filistin’e kadar her yerde karşılarına Türkiye çıkıyor ve onların istediklerini yapmalarına izin vermiyorlar. O zaman ne yapalım Türkiye’yi bitirelim diyorlar. Türkiye’yi bitirme hesabı içindeler. Ama ne oldu? Allah’a şükür dün gece Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarından sonra her şey alt üst oldu. Oyunlar bozuldu” dedi.

Öğrenci Buluşmaları her hafta başka bir okulda devam edecek.

Oluşturulma Tarihi : 21. 12. 2021 Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Haberler Bilgi Evleri Öğrencileri, Mevlana’nın İzini Sürdü İlkokul Öğrencileri ‘Çevre Başkanı’ oldu Bağcılarlı Miniklerden Yerli Malı Kutlaması Bağcılar’a bir Gençlik Merkezi daha Tokat’a Gitmek Gerek, Tokat Günleri 111 Kız Hafız Taçlarını Giydiler Bağcılar’da 102 Hafıza İcazet Belgesi Bağcılar’da Minik Kulaçlar Şov Yaptı İklim Değişikliğiyle Mücadelede Detaylar Konuşuldu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Habermetre – Son Dakika Haberleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir