Jandarma Genel Komutanlığı’nın “Tarihte Güzellik” paylaşımı beğeni topladı

TOKAT (İHA) – Jandarma Genel Komutanlığı’nın “Tarihte Güzellik” paylaşımı beğeni topladı TOKAT – Jandarma Genel Komutanlığı’nın sosyal medya …

Jandarma Genel Komutanlığı’nın “Tarihte Güzellik” paylaşımı beğeni topladı
  • 0
  • 210
  • 31 Mart 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

TOKAT (İHA) – Jandarma Genel Komutanlığı’nın “Tarihte Güzellik” paylaşımı beğeni topladı

TOKAT – Jandarma Genel Komutanlığı’nın sosyal medya hesabında down sendromlu 5 yaşındaki Ece’nin, babası Jandarma Yarbay Ali İhsan Kurtalan ile 3 yıl öncesi ve sonrasında çektirdiği fotoğrafı “Tarihte Güzellik” başlığında paylaşması beğeni topladı.

Tokat İl Jandarma Komutanlığı personeli down sendromlu çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi. Tokat İl Jandarma Komutanlığı tarafından 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısı ile etkinlik düzenlendi. Bir at çiftliğinde düzenlenen programda çocuklar gönüllerince eğlenerek ata binme heyecanı yaşadı. Tokat İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Bahri Bostancı’ya sarılan çocuğun yaşadığı sevinç ise yüzüne yansıdı.

“Tarihte Güzellik”

Öte yandan Jandarma Genel Komutanlığı sosyal medya hesabında Tokat İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürü Yarbay’ın Ali İhsan Kurtalan’ın down sendromlu 5 yaşındaki kızı Ece ile pozunu paylaştı.

“İki fotoğraf arasındaki farkları bulunuz. 2019-2022 Tarihte Güzellik” şeklindeki paylaşım kısa sürede beğeni topladı.

İhlas Haber Ajansı / Nurhan İçmez – Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir