Cumhurbaşkanı ve çevredekilere hakaret eden iki kardeşe vatandaşlardan tekme tokat dayak

Kapaklı Pınar Bulvarı üzerinde geldikleri motosikleti park eden ve alkollü oldukları ileri sürülen B.T. ile kardeşi D.T. arasında ile motosikleti …

Cumhurbaşkanı ve çevredekilere hakaret eden iki kardeşe vatandaşlardan tekme tokat dayak
  • 0
  • 230
  • 25 Haziran 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

Kapaklı Pınar Bulvarı üzerinde geldikleri motosikleti park eden ve alkollü oldukları ileri sürülen B.T. ile kardeşi D.T. arasında ile motosikleti kimin kullanacağı konusunda tartışma çıktı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A HAKARET ETMEYE BAŞLADI

Kardeşlerden biri motosiklete binerken, diğeri ise motosikletten inip bir anda sokak ortasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve çevredeki vatandaşlara hakaret etmeye başladı.

DURUMA TEPKİ GÖSTEREN VATANDAŞA SALDIRDI

Daha sonra motosiklete binen iki kardeş hareket ederken, bir vatandaş ise duruma tepki gösterdi. Bunun üzerine tekrar motosikletten inen kardeşlerden birinin, tepki gösteren vatandaşa saldırması üzerine çevredeki diğer vatandaşlar da olaya dahil oldu.

İKİ KARDEŞ TEKME TOKAT DÖVÜLDÜ

Duruma tepki gösteren kalabalık, iki kardeşi tekme- tokat dövdü. Daha sonra araya giren bazı vatandaşlar, darbedilen kardeşleri bölgeden uzaklaştırdı. İki kardeşin vatandaşlar tarafından darbedilme anları ise çevrede bulunan bir kişi tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

GÖZALTINA ALINDILAR

İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, B.T. ile kardeşi D.T.’yi gözaltına aldı. B.T. ile kardeşi D.T. hakkında savcının talimatıyla, ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ ve ‘Toplumun huzurunu bozma’ suçlarından işlem başlatıldı. İki kardeşin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Demirören Haber Ajansı / Onur Kaya – Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir