CANLI İZLE| Bartın TOKİ kura çekimi canlı izle! YouTube Bartın TOKİ kura çekimi izleme linki! Bartın TOKİ kura çekimi Full HD CANLI!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla yapılan TOKİ sosyal konut projesi kura çekimlerinin başlaması ile birlikte bugün gerçekleşecek olan Bartın TOKİ kura çekimi canlı izle araması oldukça sık şekilde araştırılıyor. İşte Bartın TOKİ kura çekimi canlı izle! YouTube Bartın TOKİ kura çekimi izleme linki! Bartın TOKİ kura çekimi Full HD CANLI!

CANLI İZLE| Bartın TOKİ kura çekimi canlı izle! YouTube Bartın TOKİ kura çekimi izleme linki! Bartın TOKİ kura çekimi Full HD CANLI!
  • 0
  • 162
  • 18 Aralık 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

TOKİ sosyal konut projesine milyonlarca vatandaş başvuru yaptı. Başvuru yapan adaylar ise kura çekimlerini heyecanla bekliyor. Bartın TOKİ çekilişi ise takip edilmek isteniyor. İşte Bartın TOKİ kura çekimi canlı izle! YouTube Bartın TOKİ kura çekimi izleme linki! Bartın TOKİ kura çekimi Full HD CANLI!

TOKİ BARTIN KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE!

TOKİ sosyal konut projesi kapsamında Bartın ilinde kura çekilişi yapılacak. Kura çekimini takip etmek için TOKİ BARTIN KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İlk Evim kampanyasına, gençlerden emeklilere, engellilerden şehit yakınlarına ve gazilere kadar 5 milyon 135 bin geçerli başvuru yapıldığını söyledi.

İstanbulluların sosyal konut ve arsa projelerine yoğun ilgi gösterdiğini, kendilerinin de bu ilgiye kayıtsız kalmadıklarını belirten Kurum, “Kasımda sona eren arsa ve iş yeri başvurularımızın süresini 15 Kasım’a kadar uzattık. Tabi 25 Ekim’de ilk temellerimizi Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle 40 gün sonra attık. İlk kuralarımızı 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlatıyoruz.” dedi.

Bakan Kurum, konutların teslim süresine ilişkin de “Söz verdiğimiz gibi 2 yıl içinde 250 bin konutumuzu teslim edeceğiz. Projemize sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza müteşekkiriz. Milletimiz için en güzelini yaptık, yapıyoruz, yapacağız.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir