BAĞCILARLI MİNİKLERDEN YERLİ MALI KUTLAMASI

BAĞCILAR, İSTANBUL (Habermetre) – BAĞCILARLI MİNİKLERDEN YERLİ MALI KUTLAMASI Bağcılar Belediyesi Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi Kreşi …

BAĞCILARLI MİNİKLERDEN YERLİ MALI KUTLAMASI
  • 0
  • 241
  • 15 Aralık 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

BAĞCILAR, İSTANBUL (Habermetre) – BAĞCILARLI MİNİKLERDEN YERLİ MALI KUTLAMASI

Bağcılar Belediyesi Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi Kreşi öğrencileri, özel bir etkinlikle Yerli Malı Haftası’nı kutladı. Giydikleri meyve kostümleriyle gösteri yapan, arkadaşlarıyla dans eden minikler annelerinin yaptığı yöresel ev yemeklerini de afiyetle yedi.

Her yıl 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası sebebiyle Bağcılar Belediyesi Kadın ve Aile Kültür Sanat Merkezi Kreşi öğrencileri bir etkinlik gerçekleştirdi. 4-6 yaş grubu minikler, giydikleri meyve kostümleriyle sahneye çıktı. Çocuklar, kendilerini izleyen aileleri ve yakınlarının karşısında sırayla üzerlerinde kostümleri bulunan meyvelerin tanıtımını yapan şiirler okudu. Çok heyecanlı oldukları görünen öğrenciler daha sonra çiftler halinde dans etti. Miniklerin sahne performansı davetlilerden büyük alkış aldı. Program sonunda çocuklar, annelerinin getirdiği yöresel yemekleri arkadaşlarıyla birlikte yiyerek beraberlik bağlarını güçlendirdiler.

Eğlenceli vakit geçirdiler

Etkinliklerle çocukların küçük yaşta bilinçlendirildiğini söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Yavrularımız hem eğlenceli vakit geçirdiler hem de yerli malı haftasının önemini anladılar. Çocuklarımız bilinçlenerek geleceğimize sahip çıksınlar istiyoruz” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 15. 12. 2021 Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Fotoğrafı İndir Haberler Bağcılar’a bir Gençlik Merkezi daha Tokat’a Gitmek Gerek, Tokat Günleri 111 Kız Hafız Taçlarını Giydiler Bağcılar’da 102 Hafıza İcazet Belgesi Bağcılar’da Minik Kulaçlar Şov Yaptı İklim Değişikliğiyle Mücadelede Detaylar Konuşuldu Lokman Çağırıcı, Yeni Mete Gazoz’lar olacaksınız Bağcılarlı Kadınlar Ney Sesi ile Huzur Buldu Canlı Çiçeklerin Tadını Çok Sevdiler 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Habermetre – Son Dakika Haberleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir