ATM haznesinde bulduğu parayı, tereddüt etmeden polis merkezine teslim etti

TOKAT (İHA) – Tokat’ta taksicilik yapan Duran Atik (49) akşam saatlerinde bir bankanın Atm’sine kredi kartı borcunu yatırmak istedi. Bu sırada …

ATM haznesinde bulduğu parayı, tereddüt etmeden polis merkezine teslim etti
  • 0
  • 163
  • 18 Nisan 2022
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz Puan Yok)
    Loading...
  • +
  • -

TOKAT (İHA) – Tokat‘ta taksicilik yapan Duran Atik (49) akşam saatlerinde bir bankanın Atm‘sine kredi kartı borcunu yatırmak istedi. Bu sırada ekranda paranızı alınız yazısını fark eden Atik, Atm‘nin haznesinde duran parayı gördü. Kısa bir süre şaşkınlık yaşayan taksici parayı saydığında bin 500 lira olduğunu tespit etti.

KARAKOLA TESLİM ETTİ

Bir süre paranın sahibi gelir diye ATM önünde bekleyen taksici kimsenin gelmemesi üzerine parayı polis merkezine teslim etmeye karar verdi. Gaziosmanpaşa polis merkezine giden Atik, tutanak karşılığında parayı teslim etti. Polis merkezinde görevli polis memurları paranın sahibinin bulunması için çalışma başlatırken, duyarlı davranışından dolayı taksiciye teşekkür etti.

“İLK DEFA BÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞTIM”

Atik, ilk defa böyle bir şey yaşadığını belirterek, “İftardan sonra kredi kartıma para yatırmaya geldim. Ekranda ‘Paranızı alınız’ yazısı vardı. Parayı aldım sağa sola baktım kimse yoktu. İlk defa böyle bir durumla karşılaştım. Belki biri dalgınlıktan unutmuştur, bir garibanındır ihtiyacı vardır. Ben de parayı emniyet güçlerine teslim etmeye karar verdim” dedi.

İhlas Haber Ajansı / Ekonomi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir